Nasz brand I'M CUBE nominowany do konkursu Dobry Wzór 2020

Konkurs Dobry Wzór 2020

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz produkt CUBE expo otrzymał rekomendację do konkursu „Dobry Wzór 2020”.

Dobry Wzór to konkurs z 27-letnią tradycją. Najstarszy i najbardziej wiarygodny polski konkurs wzorniczy. O nominacji do konkursu decydują eksperci z Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Osoby zajmujące się designem, projektowaniem i trendami. Instytut prowadzi stały monitoring polskiego rynku. Przegląd wzornictwa, nowych produktów i usług tworzonych w oparciu o dobry design.
Produkty są poddawane fachowej ocenie. Liczy się nie tylko sam wygląd produktu, ale jego funkcjonalność, ergonomia, stosunek, jakości do ceny, odpowiadanie na potrzeby rynku, siła dotarcia do grupy docelowej.
System targowy to produkt pozornie oderwany od designu. Dobry design kojarzy nam się z wnętrzem, pięknym meblem w tym wnętrzu. A targi to wielka hala, banery, setki stoisk. Od wielu lat jednak firmy mają już wiedzę i świadomość, że wielki, kolorowy baner nie zbuduje ich marki. Świat się zmienia na wszystkich płaszczyznach. Podobnie jak my, chcemy otaczać się pięknymi przedmiotami i jesteśmy gotowi inwestować w tę przestrzeń potrzeb coraz więcej pieniędzy. Z wielką starannością urządzamy swoje domy, tarasy, relaksuje nas czas w restauracji, która jest urządzona ze smakiem, podobnie inne obszary naszego życia, dotyka ta potrzeba piękna.
Stoisko targowe to przecież wizytówka firmy. Poprzez obecność na targach branżowych firmy budują wartość marki, prezentują swoje produkty. Chcą pokazać się z najlepszej strony, stworzyć dobre zaplecze dla swojej oferty. Stoiska targowe obecnie mają na celu zbudowanie dobrego i pięknego miejsca spotkania z klientem. Firmy wiedzą, że dziś nie wystarczy rollup czy na szybko zbudowany boks z trybunką. System CUBE powstał właśnie z obserwacji tych trendów. Jest dodatkowo wielorazowy i modułowy, dzięki czemu po jednej imprezie targowej nie ląduje w koszu na śmieci. Jest ekologiczny. A opatentowany system łączenie belek sprawi, że oprócz ergonomii, jest też funkcjonalny i piękny.
Cieszymy się, że nasza praca została doceniona przez jury konkursu. Ogłoszenie zwycięzcy już pod koniec sierpnia. Nie mniej jednak, zaszczytem jest znaleźć się w gronie produktów, rekomendowanych do tego prestiżowego konkursu. Trzymajcie kciuki za naszą kandydaturę i nasz produkt: system wystawienniczy „I’M CUBE”.
 

Kategoria: