Modułowy system wystawienniczy I'M CUBE

Stoiska targowe

POZNAJCIE CUBE SMART EXPO SYSTEM
Poznajcie nasz brand CUBE. SMART EXPO SYSTEM. Modułowy, wielorazowy system ekspozycyjny zaprojektowany, żeby było prościej. Z CUBEM zbudujesz piękną, zapamiętaną przestrzeń. Oszczędzisz swój czas i pieniądze na każdorazowe projektowanie od nowa stoisk targowych i ekspozycji, które po imprezie targowej lądują w koszu.
 
JAK POWSTAŁ SYSTEM WYSTAWIENNICZY CUBE
Od 16 lat projektujemy i produkujemy materiały oznakowania przestrzeni i wsparcia sprzedaży. Pracujemy z topowymi markami. Mamy w tej dziedzinie naprawdę duże doświadczenie. Znaczącą grupę naszych działań od lat zajmuje realizacja stoisk targowych. To przestrzeń działań, która jest dużym wyzwaniem, ale jest też bardzo efektowna. Często wiąże się z przedsięwzięciem o charakterze architektonicznym, z przeliczeniami konstruktorskimi, a bywa też, że efekt końcowy widzi światło zaledwie jedną imprezę targową.
Od niedawna nasze myśli zaprzątała potrzeba stworzenie funkcjonalnego, modułowego rozwiązania. Takiego, które sprawdziłoby się na więcej niż jedną imprezę targową.
Wiemy, bowiem, z czym mierzą się nasi Klienci. Znamy te wszystkie uciążliwości i zagrożenia wynikające z projektowania i produkowania na każde kolejne targi wciąż nowych materiałów na wymiar. To ogrom czasu, kosztów, uzgadniania, co będzie lepiej wyglądać, co na pewno będzie pasować, a na koniec, po 2 dniowej imprezie, wszystko trafia do utylizacji. Czasem nawet trzeba za to dodatkowo zapłacić. Nie wspominają ogromu odpadów i wpływu, jaki ma to na środowisko naturalne. Chcieliśmy, żeby to wszystko było łatwiejsze. Nie chcieliśmy natomiast, zabierać projektom szytym na miarę ich blichtru i wyjątkowości. Ciężko pogodzić te dwa bieguny – systemowe, proste rozwiązanie i niepowtarzalne stoisko. Opracowaliśmy, nasz, autorski system CUBE i chyba nam się udało. Obecnie trwa proces opatentowania wynalazku.
 
CZY STOISKA TARGOWE MOŻE BYĆ EKO
SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

Nie działamy w próżni. Słuchamy otoczenia i z troską myślimy o środowisku naturalnym. Stawianie sobie za cel minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko. Uważamy, że powinno to być wartością trwale wpisaną w misję każdej firmy. Oprócz środowiska w otoczeniu organizacji działają też inne podmioty a sama organizacja jest częścią społeczności lokalnej i globalnej. Prowadzona przez nas polityka i wartości, którymi się kierujemy kształtują otoczenie. To właśnie świadomość ekologiczna była kolejnym powodem powstania CUBA. Konstrukcja została opracowana tak, aby wykorzystać ją na wielu wydarzeniach i na wiele sposobów. CUBE nie jest jednorazówką, która po jednej imprezie trafia na śmietnik. Dodatkowo głównym materiałem wytwarzania CUBA jest aluminium, które prawie w 100% jest materiałem odnawialnym.

EKOLOGICZNY PROGRAM ZWROTÓW
Ważne jest, co robimy z odpadami. A nade wszystko, co decydujemy się wyrzucić i dlaczego. Czy ta rzecz naprawdę musi być zastąpiona nową? Czy nie można jej już wykorzystać? Co z nią się stanie? Projektując CUBE stawialiśmy sobie takie pytania. CUBE zbudowany jest tak, abyś używał go wielokrotnie i na wiele sposobów. Jeśli jednak masz plan tylko na jedną imprezę i nie wiesz, co zrobić ze swoim CUBEM po targach. Nie posiadasz magazynu lub po prostu nie planujesz w najbliższym czasie udziały w imprezach targowych, CUBA możesz zwrócić nam. Opracowaliśmy innowacyjny w branży program zwrotów. Działa on na zasadzie butelki zwrotnej. Po prostu za zakończonej imprezie demontujemy zabudowę i jeszcze za nią zapłacimy. Nasz klient może otrzymać zwrot w wysokości około 10% wartości stoiska, w zależności od wielkości zabudowy i jej aranżacji.

DOBRY DIZAJN OBRONI SIĘ SAM

Konstrukcja CUBA jest bardzo prosta. Uznaliśmy, że proste rozwiązania są najlepsze. Zaprojektowaliśmy belki systemu tak, żeby uzyskać trwałą i bezpieczną konstrukcję. Celem nadrzędnym była funkcjonalność, ale bez ustępstw estetycznych. CUBE składa się prosto, ale nie znajdziesz na nim spawów ani widocznych śrub. Wszystkie elementy montażowe ukryliśmy wewnątrz.  CUBE daje także wiele możliwości aranżacyjnych. Nawet wykorzystując ten sam zestaw na kolejną imprezę stworzysz zupełnie nową, odmienną aranżację. Co ważne, każdą konstrukcję możesz rozbudować i zaaranżować na wiele sposobów. Wykorzystując system wystawienniczy CUBE możesz zbudować:
stoiska targowe
konferencje
wyspy sprzedażowe
punkty informacyjne
store in store
stoiska gamingowe
galerie wnętrz
wernisaże/ wystawy
strefy chillout