Czytelnia

Targi branżowe wracają do gry
Targi branżowe wracają do gry

Pandemia koronawirusa ogłoszona przez WHO i w następstwie stan epidemi wprowadzony przez GIS zatrzymał wiele branż, jednak w pierwszej kolejności branże związane z imprezami masowymi. 10 marca 2020 decyzja rządu o odwołaniu wszystkich imprez masowych zatrzymała całą branżę targowo-wystawienniczą. To sytuacja wyjątkowo, bo wiele innych branż zostało wygaszonych, nałożono na ich funkcjonowanie obostrzenia, jednak wciąż pozostawiono możliwości prowadzenia działalności na mniejszą skalę lub w ograniczonym zakresie. Branża targowa zatrzymała się całkowicie.

czytaj »
Konkurs Dobry Wzór 2020
Aktualności
Nasz brand I'M CUBE nominowany do konkursu Dobry Wzór 2020

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz produkt CUBE expo otrzymał rekomendację do konkursu „Dobry Wzór 2020”.

czytaj »
Standy, ekspozytory, display
Do poczytania
Historia pewnego standu

Wszystko zaczyna się od pomysłu.
Każdy przedmiot jako wytwór fizyczny, a nawet każda kampania, jako przełożenie idei, strategii, zaczyna się od siły twórczej, którą jest pomysł.
W świecie reklamy optymalnie, kiedy w ślad za kampanią w mass mediach, idzie wzmocnienie w postaci oznakowania miejsca sprzedaży produktu.
Marketing ATL i BTL tworzą idealny duet o optymalnym działaniu.
A wszystko zaczynam się od pomysłu, najczęściej zespołowego.

czytaj »
Salon sprzedaży zrealizowany przez Terytorium
LG Brand Store zrealizowany przez Terytorium

Pierwszy markowy sklep LG w Europie.
LG Brand Store to pierwszy salon tej koreańskiej marki w Europie, gdzie klienci mogą znaleźć  niedostępne w innych kanałach sprzedaży produkty premium. Na lokalizację salonu wybrano warszawską galerię Klif.

czytaj »
Stoiska targowe
Modułowy system wystawienniczy I'M CUBE

POZNAJCIE CUBE SMART EXPO SYSTEM
Poznajcie nasz brand CUBE. SMART EXPO SYSTEM. Modułowy, wielorazowy system ekspozycyjny zaprojektowany, żeby było prościej. Z CUBEM zbudujesz piękną, zapamiętaną przestrzeń. Oszczędzisz swój czas i pieniądze na każdorazowe projektowanie od nowa stoisk targowych i ekspozycji, które po imprezie targowej lądują w koszu.
 
JAK POWSTAŁ SYSTEM WYSTAWIENNICZY CUBE

czytaj »
Key Art wydarzenia
Key Art Festiwalu Nowe Horyzonty

Wrocławski Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty jest dumą miasta. To wielkie wydarzenie, które na czas trwania przemienia ulice dolnośląskiej stolicy w artystyczną przestrzeń. Wokół kina niczym kolorowe ptaki kręcą się miłośnicy filmów. Restauracje i bary wprowadzają specjalne, festiwalowe menu. Odbywa się wiele wydarzeń towarzyszących, min plenerowe kino, spotkania literackie, wystawy, debaty. Te kilkanaście letnich dni to zawsze prawdziwy festiwal sztuki i kina.

czytaj »
Karol Śliwka - grafik liryczny, artysta znaku

„Zawsze uważałem i nadal uważam, że tworzenie dobrej grafiki użytkowej powinno wpływać na wychowanie estetyczne społeczeństwa. Obrazy tworzone przez grafikę użytkową muszą być zrozumiałe, czytelne, estetyczne – mają budzić zaufanie. Tak właśnie rozumiałem swoje powołanie wkraczając w tą piękną, trudną dziedzinę plastyki. Znaki, te małe dzieła graficzne zawierają w sobie ogrom treści, informacji, metafor, stanowią kwintesencję wiedzy o branży firmy i jej tożsamości. Tworzenie znaków to rysowanie słowa, które ma utkwić w pamięci.

czytaj »